Czy istnieje choroba bardziej demokratyczna ?

Nie można się od niej dodatkowo ubezpieczyć, nie można wykupić lepszej i droższej polisy, ba… nie można załatwić po znajomości lepszego lekarza. A osiadanie dużej ilości pieniędzy może przeszkadzać !? Zdobyte wykształcenie i wysoki poziom intelektualny może przeszkadzać !? brak pieniędzy i niski poziom intelektualny może przeszkadzać!

Dotyka wszystkich, robotników, intelektualistów, artystów, księży, policjantów, polityków kobiety mężczyzn a nawet dzieci. CO TO JEST?

To Alkoholizm

Chciałbym w tym miejscu rozpocząć rozważania i dyskusję na temat tego uzależnienia na które wielu członków naszych rodzin cierpi i wstydzi się, że są uzależnieni często nie wiedząc, że jest to choroba którą można powstrzymać.

Niezależnie od tego, czy jesteś mężem, żoną, przyjacielem, rodzicem lub dzieckiem osoby uzależnionej od alkoholu, twoje zrozumienie istoty problemu może w znacznej części pomóc alkoholikowi osiągnąć i zachować trzeźwość.

O Autorze

Jestem administratorem na blogu i chociaż sam nie mam problemów z uzależnieniem od alkoholu to los tak pokierował moim życiem, że jestem bardzo blisko tego tematu. Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy tutaj miejsce przyjazne każdemu potrzebującemu pomocy, gdzie bez skrępowania będzie można porozmawiać o problemach i wątpliwościach oraz podyskutować na ciekawe tematy.

Jedna odpowiedź

  1. pijący

    Szanowny Panie/ni Autorze za słaby ten artykuł, za mało danych . Przeczytanie nie powoduje u czytelnika chęci podjęcia dyskusji ( u mnie czynnikiem wpływającym na napisanie komentarza był ich brak (zwróciłem także uwagę na datę publikacji ww pracy ))
    Pozdrawiam i życzę wyższych lotów

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany