Tak sobie myślałam, że tęsknie za tymi Janusza listami…

Ale nie miałam czasu, nie miałam siły, nie miałam czasem ochoty pisać.
Jestem taka zmęczona, ze chyba któregoś dnia zamknę oczy i umrę.
Jak ja strasznie o Kubę wałczyłam, ile mnie to kosztowało nerwów i stresu, to nikt w świecie nie zrozumie?  Odbył się w zeszły czwartek sad emigracyjny, byłam na tej sprawie, a tez nie było łatwo ta moja obecność tam wywalczyć.  Ogólnie jest znieczulica i tylko prawem się zasłaniają i bije się głowa o mur – a każdy tylko jak mantrę powtarza, jakie panuje prawo i KONIEC!·Jak w końcu sędzia ogłosił wyrok, że go do czasu uzyskania polskiego paszportu wypuści .Ja byłam w takim stresie obserwując, co Kuba przeżywa, ze nawet płakać już nie miałam siły.

No i jest w domu.  Poszliśmy do lekarza po receptę na te antydepresanty, które brał. Poszliśmy do okulisty po szkła kontaktowe, bo mało, co już w tych starych widział i…..  !!!!  Kuba nic nie robi tylko śpi.  A ja sie chyba wykończę nerwowo.
Może powinnam mu pozwolić spać, ale, do czego ten jego stan doprowadzi????··Załatwiłam mu terapeutę, takiego faceta, co był 20 lat na narkotykach, a teraz uczy i pomaga innym – Kuba powiedział, ze nie potrzebuje niczyjej pomocy, że on na narkotyki nie wróci już nigdy….  Takie gadanie – a ja widzę, co się z nim dzieje.
Wyprosiłam, żeby, chociaż zgodził się na jedna wizytę i jak uzna, ze mu to nic nie daje, to na druga juz go nie będę namawiała.

PYTAM CZY MOŻE W GÓRY POJEDZIEMY? A może do kina wieczorem, a on mi mówi, ze świetnie sie czuje, tylko, ze jest śmiertelnie zmęczony i cały dzień. i cala noc śpi.

Chyba muszę się iść sama leczyć.
Ja miałam nadzieje, ze jak go wyciągnę po tym roku, to on będzie taki szczęśliwy, że jest wolny, że cały świat przed nami stanie otworem i zrobimy wszystko, czego nie robiliśmy do tej pory, bo będziemy tacy bardzo szczęśliwi.  OJ JAK BARDZO SIE MYLIŁAM: (··KUBA ŚPI, A JA TERAZ BECZE – I TAK TO NA DZISIAJ WYGLĄDA TO NASZE WSPÓLNE SZCZĘŚCIE.··Doradzisz mi coś Janusz?  W końcu więcej wiesz niż. ja…    Buziaczki na dzisiaj, Ola

O Autorze

Grupa: Magma 6. Intergrupa: Wielkopolska Nie piję już od 22 lat

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany