Takie czasy nie wiesz gdzie czai się Baba Jaga

Też kiedyś korzystałem z usług psychiatry bo wielu tak funkcjonowało, bo myślałem że to moje miejsce….. bo on wypisywał zwolnienia. Jak ja wtedy bardzo się myliłem ale na tamten moment nie widziałem innego wyjścia.

Moim miejscem był psycholog ale on u nas nie wypisuje zwolnień więc mi nie pasował. Całe szczęście w porę to zrozumiałem i przestałem kombinować.No ale łatwiej jest łyknąć kilka tabletek niż się wysilić i próbować coś zmienić w swoim życiu za pomocą własnego mózgu przy pomocy psychologa albo po prostu innych ludzi.

Jestem przekonany że dla ludzi z różnymi uzależnieniami właściwym miejscem jest gabinet psychologa a nie psychiatry, który trochę gada ale właściwie opiera się na lekach często z zapewnieniem że są nieuzależniające a takich niema, aplikuje leki i ma gościa z głowy.

Uzależnionemu leki które uzależniają ? na zdrowy!!! rozum czy to samo w sobie nie nadaje się do psychiatry.

Oczywiście leki mogą być stosowane jako „podpórka” bo czasem tak jest, ale nigdy jako terapia. Bo się z tego zaklętego koła z Baba Jagą w tle nigdy nie wyjdzie.

A leków ci u nas dostatek i te następne też przyjmiemy jako dobrą wróżbę. I będzie wszystko dobrze i kłopoty znikną same i będzie fajnie i kolorowo i się człowiek nareszcie wyśpi. A najważniejsze że bez naszego wysiłku samo zniknie i wszystko się naprawi.

NIRWANA

A potem Baba Jaga wróci ale to już nie będzie ważne bo mamy na nią broń „leki” a Baba Jaga się ich boi. No jest  jeszcze inne wyjście można się napić bo wtedy przez chwilę Baby Jagi nie widać, potem wprawdzie wraca ale my już mamy na nią broń!!! albo możemy jej przez chwile jej nie widzieć!!!.

I my tym rządzimy aż do śmierci……………. zazwyczaj nie długo.

Nigdy nie dopraszam się o depresję nawet udawaną bo prawdziwa się czai a wtedy nie myśli się rozsądnie i wtedy inna Baba Jaga sie zakrada.

Ja też mam swoją Babę Jagę i dziś ta cholera jest blisko mnie.

Ja już się jej nie boję bo jestem od niej mocniejszy………. ale zawsze ostrożny.

O Autorze

Grupa: Magma 6. Intergrupa: Wielkopolska Nie piję już od 22 lat

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany