-Drodzy Przyjaciele!

Wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym będziemy mogli razem świętować, cieszyć się i wyrażać swą wdzięczność z faktu istnienia w naszym kraju, wspólnoty AA od blisko 40 lat.

Spotkamy się w dniach 15-17.08.2014r. w Centralnym Ośrodku Sportowym „Torwar”

ul. Łazienkowska 6A w Warszawie

Jednorazowo na Torwarze może przebywać 6500 osób, choć mamy nadzieje, że podczas trzech dni zlotu będzie nas o wiele więcej.

Do naszej dyspozycji będą oddane:

 – płyta główna wraz z widownią,

 – sale na mityngi, by dzielić się doświadczeniem, siłą i nadzieją,

 – bufety-kafejki i catering na powietrzu, Nie zabraknie miejsc, gdzie będzie można spotkać się ze starymi przyjaciółmi, a także zawrzeć nowe znajomości.

mm (2)Na stronie internetowej wspólnoty AA można obejrzeć film promujący Zlot 40-lecia. Zamieszczone jest też logo oraz plakat informacyjny. Lada dzień na stronie internetowej umieszczony zostanie Program Zlotu. Grupa tłumaczy obcojęzycznych pracuje nad tłumaczeniem strony internetowej, aby nasi przyjaciele z zagranicy mogli swobodnie otrzymać informację o Zlocie.

Działa już elektroniczny system rejestracji oraz system płatności Dotpay, który umożliwia płacenie kartą kredytową osobą z zagranicy. Korzystanie z tej formy potwierdzenia uczestnictwa w zlocie. Na dziś mamy potwierdzenie od 1400 uczestników.

Zachęcamy gorąco do rejestrowania i opłacania kosztów organizacyjnych drogą elektroniczną. Będzie to dla nas duże ułatwienie.

Z radością i niecierpliwością oczekujemy Waszego przyjazdu i wspólnego świętowania z okazji 40-lecia AA w Polsce

    Z życzeniami Pogody Ducha,

przyjaciele z Regionu AA Warszawa

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany