Pijana Amy Winehouse została wygwizdana podczas sobotniego koncertu w Belgradzie. Piosenkarka kilkakrotnie przerywała występ, myliła teksty, mamrotała coś pod nosem, opuszczała fragmenty utworów i w trakcie występu wychodziła za kulisy.

Nie można się dziwić publiczności, która wygwizdała artystkę.

Ponad 20 tysięcy ludzi, którzy zebrali się w sobotę na terenie twierdzy Kalemgdan w Belgradzie, by obejrzeć jej koncert, nie kryło niezadowolenia. Wielu z nich wyszło w trakcie imprezy, reszta wygwizdała artystkę. Członkowie zespołu, który towarzyszy Winehouse podczas występów na żywo, bezskutecznie starali się uspokoić rozczarowany tłum.W Belgradzie Amy Winehouse rozpoczęła trasę koncertową po Europie. Wróciła na scenę po zakończeniu terapii w klinice odwykowej Priory w Londynie, gdzie zgłosiła się dobrowolnie na leczenie, by móc wrócić na scenę.

28-letnia Brytyjka, która od kilku lat walczy z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu, trafiła do kliniki po tym, jak zaliczyła incydent, który miał miejsce w Dubaju w lutym.

Po koncercie rzecznik piosenkarki zapowiedział, że najbliższe koncerty trasy w Stambule i Atenach zostają odwołane. Trasa zostanie wznowiona podczas występu w hiszpańskim Bilbao na początku lipca.

30 lipca Winehouse ma wystąpić w Bydgoszczy podczas festiwalu Artpop. Będzie to jej pierwszy koncert w naszym kraju. Koncert na razie nie jest zagrożony.

Pytanie tylko, czy ktoś jeszcze będzie chciał zapłacić za bilet na taki koncert?.

O Autorze

Jestem administratorem na blogu i chociaż sam nie mam problemów z uzależnieniem od alkoholu to los tak pokierował moim życiem, że jestem bardzo blisko tego tematu. Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy tutaj miejsce przyjazne każdemu potrzebującemu pomocy, gdzie bez skrępowania będzie można porozmawiać o problemach i wątpliwościach oraz podyskutować na ciekawe tematy.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany